Služby

Ploché střechy

Nabízíme Vám širokou nabídku střech a izolací. Realizujeme fóliové střechy, asfaltové střechy, střechy přitížené kamenivem, záchytný systém a klempířské prvky, plechové krytiny, TR plechy či spodní stavby a sanace vlhkého zdiva.

Realizace plochých střech, balkónů a teras za použití různých druhů modifikovaných nebo oxidovaných asfaltových pásů s vlastnostmi odpovídajícími požadavku zákazníka. Provádíme na bytových domech, administrativních budovách, školách, halách, průmyslových objektech a obchodních centrech proškolenými pracovníky dle předpisů a norem s dlouholetou zárukou.

asfaltové střechy

Realizujeme ploché střechy, balkóny a terasy s použitím měkčené PVC (polyvinylchlorid), FPO (TPO) (polyolefín) folie na bytových domech, administrativních budovách, školách, halách, průmyslových objektech a obchodních centrech s různými požárními a estetickými požadavky. Vše provádíme proškolenými pracovníky dle předpisů a norem s dlouholetou zárukou.

foliové střechy

Zastřešení i rekonstrukce střech s plechovou krytinou z různých druhů materiálu např. FeZn, TiZn, Al, Cu,…

Plechové krytiny

Asfaltové i foliové střechy umíme i s přitížením různých druhů a frakcí kameniva (kačírku) dle požadavku zákazníka

Mimo jiné se také zabýváme spodní stavbou. Provádíme zemní izolace z foliových i asfaltových systémů na novostavbách i rekonstrukcích. Dále provádíme sanace vlhkého zdiva za pomoci injektáží.

Spodní stavby a sanace vlhkého zdiva

Střechy také děláme ze sendvičových panelů různých rozměrů, barev, povrchových úprav a různých druhů výplně. Vše kvalifikovanými pracovníky dle předpisů a norem

Realizace záchytného systému pro bezpečný pohyb na střeše. Provádíme také všechny klempířské prvky nejen na střechách, ale i na fasádách, lemování na výplních otvorů. Používáme různé druhy materiálu např. FeZn, TiZn, Al, Cu,…

záchytný systém

Na halách a průmyslových objektech provádíme kromě zateplení a izolace také pokládku střešních trapézových plechů různých druhů. Provádíme kvalifikovanými pracovníky dle statických předpisů a norem.

miniatura-5

Okna a dveře

Vyberte si z naší široké nabídky hliníkových oken a dveří.

Hliníková okna najdou využití jak v rodinných domech, tak i v průmyslových halách. Prostě kdekoliv, kde chcete jít ekonomickou cestou díky tepelné izolaci těchto oken. Izolace je ještě vyšší při použití izolačního trojskla.

V budovách SVJ jsou hliníkové dveře perfektním řešením díky tepelné izolaci a možnostem provedení. Prosklená výplň nebo částečný plech, dle vašich představ. V průmyslových budovách si dveře najdou uplatnění také.

Prasklé sklo ve dveřích? Stržená klika u okna? Není žádný problém! Okna i dveře opravíme a budou jako nové.

Máte rodinný domek s terasou a chcete modernější řešení než jen klasický průchod na zahradu? Posuvné dveře jsou tím pravým řešením. Díky velkým proskleným tabulím budete mít prosluněnou celou místnost a zároveň nádherný výhled do okolí.

Ať už do budovy SVJ, tak jako hlavní vchod do rodinného domku jsou panelové dveře elegantním řešením. Na výběr je ze spousty variant provedení dveří, zároveň si můžete vybrat různé kliky nebo madla dle představ.

Máte zahradu a už vás nebaví chodit dveřmi? Choďte oknem! Francouzská okna jsou perfektním řešením pro využití místa. Projdete oknem na zahradu, ale zároveň můžete využít i větrání díky klasické okenní ventilaci.

Fasády

Vyberte si z naší nabídky obvodových plášťů. Nabízíme Vám sendvičové panely, skládané pláště, ocelové konstrukce nebo prosklené celé fasády.

Provádíme opláštění a příčky ze sendvičových panelů vč. klempířských prvků a to nejčastěji na halách, obchodních centrech a průmyslových objektech. Používáme nejrůznější druhy a tloušťky panelů od různých výrobců. Montáž provádíme s kvalifikovanými pracovníky dle norem a předpisů i s klempířskými prvky.

Fasády umíme i ze skládaných systémů vč. klempířských prvků – kazety, tepelná izolace a vlnitý plech nebo fasádní lamely. Práce provádíme s kvalifikovanými pracovníky dle předpisů a norem.

Montujeme nejrůznější druhy ocelových konstrukcí, nejčastěji pomocné ocelové konstrukce pro fasády, výměny pro výplně otvorů a světlíky, požární žebříky se suchovody, ocelová schodiště. Umíme i nosné ocelové konstrukce pro menší haly. Vše děláme s povrchovou úpravou buď nátěrem nebo se žárovým zinkováním.

ocelové konstrukce

Stavíte halu nebo jinou průmyslovou budovu a přejete si prosklenou hliníkovou fasádu? Rádi vyhovíme Vašim představám. Naše fasády montujeme na ocelové konstrukce, které si umíme zprostředkovat sami. Hliníkové fasády dodáváme v různých barvách a prosklení lze upravit dle Vašich požadavků na izolaci tepla i hluku. Ozvěte se nám a s veškerými detaily Vás rádi seznámíme.

Prosklené fasády

Markýzy různých velikostí a typů namontujeme přímo nad vchod do Vaší budovy. Zavěšené skleněné markýzy budou vynikat ve dne v noci, v jasnu i v dešti.

Markýzy