Služby

Ploché střechy

Nabízíme Vám širokou nabídku střech a izolací. Realizujeme fóliové střechy, asfaltové střechy, střechy přitížené kamenivem, záchytný systém a klempířské prvky, plechové krytiny, TR plechy či spodní stavby a sanace vlhkého zdiva.

Realizace plochých střech, balkónů a teras za použití různých druhů modifikovaných nebo oxidovaných asfaltových pásů s vlastnostmi odpovídajícími požadavku zákazníka. Provádíme na bytových domech, administrativních budovách, školách, halách, průmyslových objektech a obchodních centrech proškolenými pracovníky dle předpisů a norem s dlouholetou zárukou.

asfaltové střechy

Realizujeme ploché střechy, balkóny a terasy s použitím měkčené PVC (polyvinylchlorid), FPO (TPO) (polyolefín) folie na bytových domech, administrativních budovách, školách, halách, průmyslových objektech a obchodních centrech s různými požárními a estetickými požadavky. Vše provádíme proškolenými pracovníky dle předpisů a norem s dlouholetou zárukou.

foliové střechy

Zastřešení i rekonstrukce střech s plechovou krytinou z různých druhů materiálu např. FeZn, TiZn, Al, Cu,…

Plechové krytiny

Asfaltové i foliové střechy umíme i s přitížením různých druhů a frakcí kameniva (kačírku) dle požadavku zákazníka

Mimo jiné se také zabýváme spodní stavbou. Provádíme zemní izolace z foliových i asfaltových systémů na novostavbách i rekonstrukcích. Dále provádíme sanace vlhkého zdiva za pomoci injektáží.

Spodní stavby a sanace vlhkého zdiva

Střechy také děláme ze sendvičových panelů různých rozměrů, barev, povrchových úprav a různých druhů výplně. Vše kvalifikovanými pracovníky dle předpisů a norem

Realizace záchytného systému pro bezpečný pohyb na střeše. Provádíme také všechny klempířské prvky nejen na střechách, ale i na fasádách, lemování na výplních otvorů. Používáme různé druhy materiálu např. FeZn, TiZn, Al, Cu,…

záchytný systém

Na halách a průmyslových objektech provádíme kromě zateplení a izolace také pokládku střešních trapézových plechů různých druhů. Provádíme kvalifikovanými pracovníky dle statických předpisů a norem.

miniatura-5

Okna a dveře

Vyberte si z naší široké nabídky hliníkových oken, dveří a prosklených fasád.

Vyrábíme a montujeme hliníkové okna, dveře, prosklené fasády a zasklení lodžií na různých druzích staveb. Nejčastější montáže jsou na halách, obchodních centrech a průmyslových budovách, ale i na nejrůznějších bytových domech a administrativních budovách. Umíme provést v různých odstínech, velikostech, druzích rámů a skel, s žaluziemi,… Vše dle přání zákazníka.

Fasády

Vyberte si z naší nabídky obvodových plášťů. Nabízíme Vám sendvičové panely, skládané pláště, ocelové konstrukce nebo výplně otvorů a světlíků.

Provádíme opláštění a příčky ze sendvičových panelů vč. klempířských prvků a to nejčastěji na halách, obchodních centrech a průmyslových objektech. Používáme nejrůznější druhy a tloušťky panelů od různých výrobců. Montáž provádíme s kvalifikovanými pracovníky dle norem a předpisů i s klempířskými prvky.

Fasády umíme i ze skládaných systémů vč. klempířských prvků – kazety, tepelná izolace a vlnitý plech nebo fasádní lamely. Práce provádíme s kvalifikovanými pracovníky dle předpisů a norem.

Montujeme nejrůznější druhy ocelových konstrukcí, nejčastěji pomocné ocelové konstrukce pro fasády, výměny pro výplně otvorů a světlíky, požární žebříky se suchovody, ocelová schodiště. Umíme i nosné ocelové konstrukce pro menší haly. Vše děláme s povrchovou úpravou buď nátěrem nebo se žárovým zinkováním.

ocelové konstrukce

Na střeše mimo jiné umíme také realizovat různé druhy světlíků a výlezů. Vše kvalifikovanými pracovníky v požadované kvalitě.