Kontakt

FALK, spol. s r.o.
Radobyčická 9
301 00 Plzeň
Česká republika
IČ: 40522652
DIČ: CZ40522652
Tel.:
377 224 690, 377 323 489

Fax.:
377 237 519

Firma FALK, spol. s r.o. je zapsaná do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Plzni, oddíl C, vložka 699.

Individuální kontakty

Majka Vokrojová sekretariát 601 227 250 info@falk.cz
Bc. Michal Hauer obchodní ředitel 725 596 658 hauer@falk.cz
Ladislav Vokroj obchodní zástupce 602 457 297 lvokroj@falk.cz
Michal Turek obchodní zástupce 602 669 348 turek@falk.cz
Martin Pelc obchodní zástupce 602 268 409 mpelc@falk.cz
Ing. Monika Harbáčková příprava projektů 602 146 572 mharbackova@falk.cz
Zdeňka Havránková příprava projektů 601 227 250 zhavrankova@falk.cz
Petr Krůta příprava projektů 727 884 511 kruta@falk.cz
Pavel Šefl příprava projektů 720 935 805 sefl@falk.cz
Milan Šeba příprava projektů 602 146 542 seba@falk.cz
Lenka Ulčová příprava projektů 725 763 571 ulcova@falk.cz
Střechy a opláštění
Jiří Čihák výrobní ředitel 602 362 434 cihak@falk.cz
Lucie Jersáková  výrobní technik 720 935 798 jersakova@falk.cz
Ferdinand Bufka stavbyvedoucí 606 021 662 bufka@falk.cz
Zdeněk Tovara stavbyvedoucí 602 320 605 tovara@falk.cz
Vojtěch Němec stavbyvedoucí 724 767 880 nemec@falk.cz
Jan Šít stavbyvedoucí 725 506 171 sit@falk.cz
Petr Rymus stavbyvedoucí 602 203 959 rymus@falk.cz
Hliníkové systémy
Lukáš Levý projektový manažer 727 899 781 levy@falk.cz
Pavel Hnát stavební technik 702 146 572 hnat@falk.cz
Jaroslav Hess výrobní technik 602 146 542
Miroslav Zahradník stavbyvedoucí 727 880 436 zahradnik@falk.cz
Kateřina Mašatová finanční ředitel 602 557 153 masatova@falk.cz
Zdeňka Košánová hlavní účetní 601 227 250 kosanova@falk.cz
Pavla Primasová účetní 601 227 250 primasova@falk.cz
Účtárna 720 935 802  
Michal Štěpnička skladník 725 563 572 stepnicka@falk.cz
Bohuslav Mašat majitel info@falk.cz
Ing. Aleš Rataj majitel info@falk.cz
Kateřina Mašatová jednatel 602 557 153 masatova@falk.cz
  • Insert your content here